Plkárna

Datum: 04.06.2012

Vložil: Vlastík

Titulek: Re: Re: neděla 3.6.

Tak ono se to oficiálně zrušilo asi až někdy v 18.05, to mně volal Bohdan, co má říct Míše.
Že tam ani nemá cenu chodit jsem vydedukoval na základě předem známých faktů a téhle diskuze, protože jsme byli tři, co bysme snad přišli. S dalšíma lidma se moc počítat nedalo kvůli hodům, Norsku atd. Podle mě, pokud by nás nebylo aspoň 6+2, nemá to moc smysl. Tady jsme byli napsaní 3+0 s tím, že teoreticky by se mohl možná zjevit Filip, které se nevyjádřil + ještě jsem nevědel Frantu, ale u toho se dala čekat asi spíš účast na hodech.
S brankářama se taky moc počítat nedalo: Milan-asi hody, Jindra-pokud vyloženě nenapíše, že jde, tak s ním nepočítám a pak teda Vašek-toho beru tak 50:50, i když sem nepíše...
Takže já jsem raději dělal na zahradě, ale měl jsem u sebe telefon, abych mohl v případě potřeby doběhnout. Mohl jsem možná napsat, že mně někdy po čtvrté hodině volal Tom, jestli má spěchat ze Senetářova na trénink a já jsem mu řekl, že ne, že si myslím, že se neslezem. Nepsal jsem to sem jednak proto, že by to bylo stejně už dost na poslední chvílu a jednak proto, že ať už s Tomem nebo bez něj, pořád by nás bylo žalostně málo...


Zpět na diskuzi