Highlighty sezóny 16/17

23.04.2017 12:03

O co jde

Z každého hracího dne se vybere jeden významný okamžik (highlight), který se zařadí do ankety. Na konci základní hrací části sezóny bude zpřístupněna tato anketa, ve které bude možné hlasovat a vybrat tak nejlepší moment či událost sezóny 2016/2017.   Tato anketa se zobrazí na konci základní...

—————

19.11.2016 17:50

Nominace č. 5: Kapitán je zpět

Po více než roce je zpět! Řeč je o našem kapitánu Bohdanovi, který se do základní devítky vrátil ve velkém stylu. Týmový reportážník Vlastík tuto událost 4. hracího dne okomentoval v reportáži slovy: Jedna újezdská legenda praví, že když je týmu nejhůř, vyjede ze Staré hory blanický rytíř...

—————

22.10.2016 18:36

Nominace č. 4: 9+1

Hrací den číslo 4 asi nebude patřit k favoritům na vítěze o highlight sezóny, jelikož se jednalo o den blbec. Každý highlight sezóny by měl popisovat něco pozitivního. Něco pozitivního bylo ale těžké najít. Nakonec se mi povedlo najít na tomto dni pozitivum, které se projevilo až v pátém hracím...

—————

01.10.2016 18:00

Nominace č. 3: Náhradní gólman Jarda inkasoval pouze 3 góly

Třetím highlightem sezóny je brankář Jarda Zborník, který po 3. hracím dnu měl nejméně inkasovaných gólů z našich brankářů. Do bojů o playoff zasáhli v týmu Újezdu zatím 3 brankáři. Každý z nich chytal 2 zápasy. V prvním dvojzápase chytal Martin Maštalíř a inkasoval 6 branek. Ve druhém dvojzápase...

—————

17.09.2016 16:40

Nominace č. 2: Jednoznačné vítězství nad Tišnovem

Druhým highlightem sezóny je vítězství nad týmem z Tišnova. Bookmakeři očekávali velice vyrovnaný duel, ale tým z Újezdu předvedl velice kvalitní výkon jak v útoku, tak v obraně i bráně. Níže si můžete připomenout, jak se skvělé vítězství zrodilo:   2. zápas: SHM Klub Újezd u Brna – Gladiators...

—————

03.09.2016 10:00

Nominace č. 1: Hattrick Ondřeje Sekaniny

Prvním highlightem sezóny je Hattrick Ondřeje Sekaniny. Tento nezapomenutelný okamžik se odehrál ve druhém zápase prvního hracího dne přímo na hřišti. Autorem reportáže je Vlastík, tak se konečně pojďme společně podívat, o co vlastně šlo:   2. zápas: SHM Klub Újezd u Brna – Zbojníci Komín...

—————


Pro pobavení

Znáte-li nějaký ze slušnějších vtipů, podělte se o něj s ostatními...


Vtipy, frky, anekdoty

Datum: 07.06.2018

Vložil: Albertthath

Titulek: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The men's prostate is central to the portion of a male's reproductive system. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The prostate is situated just as you're watching rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it will always be really really irritating and inconvenient for your patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.Prostate infection, also referred to as prostatitis, is easily the most common prostate-related overuse injury in men younger than 55 years. Infections in the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of varieties of prostate infection. It is due to bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by making use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition of the particular defect within the gland and also the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be caused by trauma for the urinary tract or by infections originating from other areas with the body. A patient may experience testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal of the prostate defect accompanied by making use antibiotics and NSAIDs to take care of the soreness.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not to establish the causes of these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate meals are important. These are some from the things you can do and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for health and wellness and this will also maintain your urinary track clean.

2. Some studies suggest that a couple of ejaculations weekly will assist to prevent cancer of prostate.

3. Eat pork in moderation. It has been shown that consuming greater than four meals of beef weekly will heighten the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an effective diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most significant measure to take to ensure a proper prostate is usually to choose regular prostate health screening. If you are forty years and above, you ought to go for prostate examination at least once per year.

—————

Datum: 18.10.2014

Vložil: Franta

Titulek: :)

Na palouku se pase kráva, jde okolo zajíc, v ruce drží cigáro.
Kráva: "Tak malej a kouří!"
Zajíc vyfoukne v klidu dým z tlamičky a řekne: "Tak velká a nemá podprsenku!"

—————

Datum: 21.11.2012

Vložil: Radek

Titulek: ...

Já jsem včera pekla rebarborový koláč, ruce opatlané od těsta a zapomněla jsem si vystříkat plech takovým sprejem místo vymazání. No a s těma zapatlanýma rukama říkám manželovi: "Mohl bys mi, prosím Tě, vystříkat pekáč?" Jeho překvapený výraz vidím ještě teď a když se mě zeptal s mrknutím oka:

"Teď . .. . když děti ještě nespí"???

—————

Datum: 15.11.2012

Vložil: Adélka

Titulek: vtip=)

Chlápek v nóbl restauraci potřebuje na WC. Na pánech obsazeno. Už to nemůže vydržet, tak nakoukne na dámy.
Tam dokonce nikdo... Libuje si, že jsou to krásné záchody. Jak tak sedí, vidí tři knoflíky. Říká si pro sebe, že tohle na pánech nemají, co to asi může být…?
Na prvním je "TV" - že by televize? Obrazovku nevidí. Nevadí, zkusí to. Zmáčkne knoflík a teplá voda mu omyje přirození.
"Hmmmm, skvělé, to musíme na pánech taky prosadit."
Na druhém knoflíku je "HV" - že by snad horká voda?
"Tak to vyzkouším." Zmáčkne, a osuší ho horký vzduch. "Hmmmm, to si taky musíme pořídit“, strašně si libuje.
Na posledním knoflíku je "AOT" – co by to mohlo být?
„Tak to vyzkouším!" Zmáčkne knoflík, a najednou se mu zatmí před očima, a vzbudí se až na jednotce intenzivní péče, kde mu orosené čelo utírá zdravotní sestra:
"Pane, co jste, prosím vás, dělal?!"
„No, já nevím, byl jsem na dámském záchodě, byly tam tři knoflíky, tak jsem je zkoušel."
"A Vy jste zmáčkl i ten poslední?", ptá se zděšeně sestřička.
"No, asi ano, už si nic nepamatuju - co to bylo zač?!"
"Pane, AOT je automatický odstraňovač tampónu.
Pinďoura máte pod polštářem…" =D =D

—————

Datum: 25.09.2012

Vložil: Fanda

Titulek: vtip

jeden ze starších vtipů....

Jede blondýnka autem po dálnici a bouchne do kamionu předním nárazníkem. Řidič vystoupí, vytáhne jí ven, nakreslí na zem čtverec a řekne jí:
"Stoupni si do toho čtverce a běda ti, jestli z něj vylezeš!"
Blondýna si tedy do něj stoupne a čeká co bude. Kamioňák vytáhne tyč a rozmlátí jí nárazník. Podívá se na ní, ale ona se jen blbě hihňá.
"Ty se budeš ještě smát jo?"
Tak jí vymlátí přední sklo. A ona zase: Hihihihi. Tak se naštve a rozmlátí ji auto úplně na *račky. Okna,dveře, prostě všechno. A ona záchvat smíchu. Kamioňák křičí:
"Co se furt směješ ty krávo, to není tvoje auto nebo co??"
A ona na to:
"Ale je, ale pokaždý, když ste se nedíval, tak sem z toho čtverce vystoupila!"

—————

Datum: 02.09.2012

Vložil: fanda

Titulek: vtip

Sedí dva zajíci v lese u řeky a kouří trávu. Už jsou totálně zhulený, když se setmí a tak jdou spát.
V tom se objeví krokodýl a jednoho zajíce chce sníst.
Když už je chudák zajíc v krokodýlově tlamě a už mu trčí jen hlava, ozve se druhý zajíc: "Ty seš teda pěknej kámoš, ani jsi mi neřekl, že máš spacák od Lacoste!!!?"

—————

Datum: 22.08.2012

Vložil: Vlastík

Titulek: pochvala:-)

Parádní vtipy, kluci, jen tak dál;-)

—————

Datum: 22.08.2012

Vložil: Petr

Titulek: Re: pochvala:-)

pěkné, já přes vtipy moc nejsem, ale rád si ty vaše přečtu ;)

—————

Datum: 23.08.2012

Vložil: Vlasťa

Titulek: Re: Re: pochvala:-)

No ba, to jsme na tom podobně...

—————

Datum: 20.08.2012

Vložil: Fanda

Titulek: vtip č.2

Chlapeček a holčička si spolu hrají na pískovišti...Chlapeček se po chvíli zeptá holčičky: Nepůjdeme si radši hrát na doktory???
holčička: Tak jo,naval třicet korun :))

—————